Markýzy

Výroba a montáž markýz

Venkovní markýzy jsou stálicí u zastřešení pro venkovní prostory obchodů, restaurací, předzahrádek a hotelů. Přináší příjemný stín, UV ochranu, i ochranu proti dešti. Avšak v posledních letech jsou častěji využívány při stínění teras, balkonů, pergol a venkovního posezení u rodinných domů. Není výjímkou montáž markýz u obytných vozů a karavanů.

Jednoduše léto přináší dny nejenom příjemné, ale i ty nesnesitelně horké, kdy je nejpříjemnější se před sluncem schovat. Proč ne třeba pod kvalitní markýzu? Slunce a vedro už vám nebudou bránit v prožívání pohodového odpočinku na terase s rodinou, přáteli nebo při práci venku. Příjemný stín je báječným benefitem i pro vaše domácí mazlíčky.

Instalací balkonové markýzy v bytovce, panelovém nebo řadovém domě si navíc zajistíte své soukromí před zvědavými pohledy sousedů. Máte svůj klid na relax, gril i zábavu.

Z technického hlediska nepotřebují námi odborně montované markýzy žádnou údržbu. Při správném používání, čištění a péči je zaručena její dlouhá životnost.

Fotografie

Kontakty

Telefon: +420 602 467 243

O firmě

Libor Krejčík
Bohdanečská 746/1
503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

: 69886067

DIČ: CZ7808043089