Vnitřní žaluzie

Výroba a montáž interiérových žaluzií

Interiérové žaluzie jsou nestárnoucím prvkem našich domovů i firem. Nastolí nejen světelnou pohodu pro práci či odpočinek, ale zároveň chrání před nežádoucími pohledy zvenku. Tím si zajistíte soukromí i intimitu domova.

Žaluzie jsou vhodné pro všechny typy oken – kovové, plastové nebo dřevěné. Jsou složeny z horního kovového nosníku, který skrývá vnitřní mechanismus, dále z hliníkových lamel různé šířky a tloušťky a ovládání.

Žádné okno není pro nás problémem. Vnitřní žaluzie vsadíme do zasklívacích lišt, okenních výklenků nebo křídel oken. Stejně tak skvěle zvládneme okna v podkroví jako okna ve štítu budovy. Pro montáž do křídel oken existuje pro plastová okna speciální držák, díky němu nevrtáme do křídla okna a tím ho ani nepoškodíme! U otočných a sklopných oken zabráníme odstávání žaluzií dole, tím, že montujeme žaluzie s tzv. „dodatečnými lanky“.

Vnitřní žaluzií můžete podtrhnout design bydlení, přizpůsobit vzhled i šířku oknům. Rádi Vám ukážeme a doporučíme kvalitní, rozmanité vnitřní stínění.

Fotografie

Kontakty

Telefon: +420 602 467 243

O firmě

Libor Krejčík
Bohdanečská 746/1
503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

: 69886067

DIČ: CZ7808043089