Venkovní žaluzie

Výroba a montáž venkovních žaluzií

Naše firma dodává a montuje venkovní žaluzie nejvyšší kvality.

Venkovní žaluzie jsou oblíbeným řešením pro stínění oken rodinných domů a administrativních budov. Kromě stínění v létě, pomáhají venkovní žaluzie, i v zimě, kdy částečně splní i izolační funkci. Exteriérové žaluzie dokáží nejúčinněji ovlivnit světelné a tepelné klima v interiéru, bez použití klimatizace,. Klimatizace není levnou záležitostí, stejně jako vytápění.

Naklápěním žaluzií plynule a dle svých potřeb regulujete přirozené osvětlení místností, a tím i snížíte spotřebu osvětlení umělým světlem. Světlo a stín si vytvoříte dle vašich požadavků.

Naše venkovní žaluzie jsou odolné proti větru. Dodáme vzhled i velikost dle vašeho přání, tak aby jste podtrhli celkový vzhled budovy. V neposlední řadě použitím venkovních žaluzií ušetříte na vytápění nebo naopak na klimatizování místností.

Zcela ideální je počítat s montáží venkovních žaluzií ve fázi hrubé stavby. V tomto případě nabízíme podomítkové provedení. Tímto je možné venkovní žaluzie při vytažení zcela skrýt pod fasádou. Pokud už máte postaveno, žádný problém, pak dodáváme venkovní žaluzie s přiznaným krytím plechem.

Obraťte se na naši královehradeckou firmu, která působí po celé ČR a my vám rádi s výběrem vhodných exteriérových žaluzií poradíme. Vyměříme, zajistíme a odborně namontujeme.

Fotografie

Kontakty

Telefon: +420 602 467 243

O firmě

Libor Krejčík
Bohdanečská 746/1
503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

: 69886067

DIČ: CZ7808043089