Rolety

Výroba a montáž rolet

Pamatujete ty šedé zaprášené socialistické rolety? Tak na ty zapomeňte. Naše moderní předokenní rolety nemají s nimi nic společného. Vlastně ano - název.

Venkovní rolety mají mnoho výhod, jednou z nich je snížení hlučnosti z okolí. Oceníte to, ať bydlíte na rušné ulici, nedaleko kamiony oblíbené silnice, ale i pokud máte, na rozdíl od společenských sousedů, malé děti. Zavřete okno, zatáhnete rolety a v klidu spíte do rána.

Další nespornou výhodou je zvýšení bezpečnosti objektu. Roletu je možné opatřit patentovaným zámek proti nadzvednutí pancíře, zesílenou koncovou lištou s dvojitým neoprenovým dosedacím profilem a ocelovou vložkou. Námi montované markýzy tak poskytují výbornou ochranu proti vloupání. Pokud si chcete pořídit venkovní rolety například na chatu či chalupu, vyplatí se objednat uzamykatelné rolety.

Námi montované rolety jsou mistrem v úspoře nákladů na vytápění a klimatizování. V zimě lze ušetřit v oblasti oken až 30% nákladů na vytápění, v létě Vám naopak ochrání před horkem.

V neposlední řadě je výhodou předokenních rolet design. Příjemně opticky dotvoří vzhled vašeho domu. Svou rozmanitostí se přizpůsobí každé barvě a vzhledu fasády, podtrhne Vaší osobitost.

Všechny výhodu už znáte. Stačí si vybrat a nechat od nás odborně namontovat.

Fotografie

Kontakty

Telefon: +420 602 467 243

O firmě

Libor Krejčík
Bohdanečská 746/1
503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

: 69886067

DIČ: CZ7808043089